PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 371
ocen
6,8 10 1 56371
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

ocenilam go na 9.

ocenił(a) film na 9

dla kinomaniakow,milosnikow sensacji itp film moze byc przecietny ale dla normalnego widza czy ludzi lubiacych ten klimat film okaze sie bardzo ciekawy.moim zdaniem jest dobry a kim swietnie zagrala swoja role.wiadomo ze jest to kolejne kino akcji z sytuacjami wrecz niemozliwymi i tyloma zbiegami okolicznosci no i zakonczenie jest rownniez typowe. wszystko dobrze sie konczy lekko zabawnie.
ogolnie polecam ten film.
sama ogladalam go w pirackiej (niestety)wersji jakies 2 -3 miesiace temu i zaluje ze w takiej wersji. teraz mam ochote obejrzec go jeszcze raz. moze czas wybrac sie do kina?

MAJANDRA

Filmom sensacyjnym zawdzięczamy też wiele ambitniejszych produkcji (a dzięki jakim filmom Mel zaczął produkować własne filmy?). Poza tym ja bardzo lubię kino akcji. Nie trzeba wysilać tych trzech szarych komórek.

ocenił(a) film na 3
Filo_20

ja go oceniam na 3... moim zdaniem jest naprawde "dostateczny", kolejny zapychacz. pelny bledow, wpadek, pomylek... film dalo sie skonczyc w 15 minut po rozpoczeciu, gra aktorska naprawde mierna (niech bedzie ze Kim sie spisala ale reszta aktorow to porazka). praca kamery, powtarzajace sie ujecia i sceny naprawde mecza. jedyne co ratuje ten film w moich oczach: doslownie kilka scen ktore byly zaskakujace badz smiesze, kim basinger no i moze pare ujec fajnych dziewczyn na plazy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones