PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 375
ocen
6,8 10 1 56375
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Nie odbieraj...

użytkownik usunięty

Powodem obejrzenia tego filmu był Jason Statham. Lubię tego aktora i filmy, w których grywa. Widziałem już sporo z nim filmów i praktycznie każdy był dobry lub bardzo dobry. Oglądając "Komórkę" niestety trochę się zawiodłem. Film nie jest najgorszym ale niczym nie wyróżniającym się kinem sensacyjnym. Niezbyt skomplikowana fabuła, choć pomysł niezły ale zbytnio naciągany. Po Kim Basinger nie spodziewałem się oszałamiającego kina i tak też było. Nie mówię, że film jest totalną porażką i miałem problem z wystawieniem oceny bo 7 to chyba za dużo, a 6 chyba za mało, więc 6,5 byłoby dobrym wyborem, lecz niestety nie można tak oceniać, więc daję 6 z własnym lekkim niedosytem tej oceny.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się! Dokładnie tak jest. Też lubię Stathama i ze względu na niego oglądałem ten film.

6/10

ocenił(a) film na 6
blink5

Doslownie jakbym sam pisal ta opinie! Wlasnie jestem po obejrzeniu filmu i mysle identycznie jak Wy panowie wyzej :)

ocenił(a) film na 5
p1et

Zgadzam się w 100% z wami, obejrzałem ze względu na Stathama gość jest dobrym aktorem a ponadto ma znakomity głos. Film oceniam na 6 bo da się go obejrzeć ale nic specjalnego.

ocenił(a) film na 3
rafal256f

Moim zdaniem ocena powyżej 3 jest zawyżona, a dałem tylko właśnie ze względu na Statham'a. Szkoda tylko że i dobrym aktorom trafiają się gnioty.

ocenił(a) film na 4
Grzesiubb

Podobnie jak autorzy powyższych wypowiedzi film obejrzałem ze względu na Statham'a. Dziwię się, że wytrwałem do końca film bardzo przewidywalny i mocno naciągany. Jeżeli ktoś lubi banalne, a momentami wręcz głupie kino akcji to polecam w przeciwnym wypadku szkoda czasu...

_Rafal

ja tak samo haha ; )

ocenił(a) film na 8

ja dałem 8, ale autor ma całkowicie racje. Kino przyjemne, nie skomplikowane, fajnie się ogląda -> ciągła akcja, trzyma w napięciu, fajny lecz banalny scenariusz i klimat. Nie trzeba zbytnio myśleć :) jako minus troche lekko naciąganych scen (mówie o tych z Kim - troche zbyt odważna) lecz nie przeszkadzają one w znacznym stopniu w filmie. Polecam na nudne wieczory i chęć odpoczynku wszystkim lubiącym akcję :)

ocenił(a) film na 8
Todorov

EDIT. I duży plus za http://www.youtube.com/watch?v=yDLRTXIH8ws (piosenka się wpasowuje w akcje idealnie)

sory za nowego posta ale wyskakuje validator error

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones