PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103488}

Komórka

Cellular
6,8 56 371
ocen
6,8 10 1 56371
6,0 8
ocen krytyków
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

Film przyjemnie się ogląda, no może poza chwilami, kiedy prezentacja komórki jest główną fabułą w tym filmie. A tak szczerze to dobre kino akcji, a pomysł na telefon zaufania do jednej przypadkowej osoby oraz wynikająca z niego zależność przeżycia od tego właśnie człowieka (tak na marginesie, MacGyver byłby dumny z tej pani) jest świetny. Akcja rozwija się szybko i nie ma w tym filmie czasu na chwilę nudy. Oczywiście dużym plusem są też piękne kobiety (jak Kim Basinger czy Jessica Biel). Oceniam film na 9, bo na pewno nie jest to żadne arcydzieło, ale jak już wcześniej napisałem przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 6
chiaki985

Zgadzam się - po tym filmie zresztą kupiłem Nokie 6600, czyli główną bohaterkę filmu ;)

Mag_OZ

Cóż, ja to odebrałam tak, że czasem te gadżety w komórkach mogą być naprawdę DIABELNIE PRZYDATNE. Może i jest to po trosze reklama, ale przynajmniej niezła :)

chiaki985

chlaki985 - jeżeli oceniasz film na 9/10 to musi być arcydzieło:-) Ja tylko raz oceniłem tu film na tyle.
Oczywiście, że reklama, ale coście się wy wszyscy uczepili tego telefonu? Mój znajomy i jego brat kupili sobie taką Nokię z wyskakującą klapką jaką miał Neo w Matrixie - i co z tego? Oceniajcie film jak to zrobił założyciel wątku. Kim jako tako walcząca z upływem czasu, ładne laski, do tego fajna akcja trzymająca w napięciu, trochę zabawnych gagów jak z tym porsche - i o to chodzi! Ja daję mu 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones